Dne 11. listopadu jsme si v naší třídě 1. A užili další projektové vyučování, tentokrát na téma Svatý Martin. Den jsme zahájili sledováním legendy o svatém Martinovi, poté jsme si o příběhu povídali a vysvětlili všechny jeho atributy. Děti se snažily vlastními slovy popsat a vysvětlit příběh sv. Martina, což se jim skvěle dařilo.
Pracovali jsme ve skupinách, hráli oblíbené bingo a nechyběla ani kreativní část – děti si vyrobily hlavu koně, která nám připomněla Martinova bílého koně. Celý den se nesl v příjemné atmosféře spolupráce a zábavy.
Tento den jsme si opravdu užili a odnesli si spoustu nových poznatků i zážitků. Foto zde.
Mgr. Renáta Hlaváčková