Nevyhazujte hliníkové nápojové plechovky. Naše škola soutěží ve sběru plechovek o 20 000 Kč v rámci soutěže „Naše odpadky dětem“. Ve vestibulu žákovského vchodu jsou umístěny dvě černé popelnice a v každém patře nové budovy školy budou označené koše, kam, prosím, odkládejte sešlapané plechovky. DěkujemeVěděli jste, že přibližně jen 30 % plechovek se v ČR vytřídí a recykluje? Ročně v ČR přijde nazmar cca 7 812 tun hliníku.