Aktuálně
28. června 2026

Soutěž „O nejkrásnější dýni“ opět přinesla úžasné výtvory!

Naše škola se i letos zapojila do oblíbené podzimní soutěže „O nejkrásnější dýni“. Během listopadu posílali žáci fotografie svých vydlabaných či originálně nazdobených dýní. Kreativita byla opravdu obdivuhodná.

Všechny zaslané fotografie byly vystaveny v suterénu školy, kde si je mohli prohlédnout spolužáci i učitelé. Poté proběhlo hlasování, do kterého se zapojili všichni žáci naší školy.

Výsledky soutěže:

  • 1. místo: Anna Procházková (4. A) – 170 hlasů
  • 2. místo: Lucie Procházková (1. A)
  • 3. místo: Sofie Grajcarová (5. C)

Všem výhercům srdečně gratulujeme a děkujemeostatním za skvělou účast. Už teď se těšíme na příští ročník!