Aktuálně
28. června 2026

Soutěž o nejkrásnější dýni

Do 11. listopadu mohly děti naší školy posílat fotografie svých dýní do soutěže. Dýně buď vydlabaly nebo namalovaly doma s rodiči, nebo je tvořily ve škole spolu se spolužáky. Děti zapojily svou fantazii a vytvořily řadu nádherných a kreativních dýní. Na prvním místě se umístil Tomáš Zuna ze 4.C, druhé místo obsadil Matyáš Zuna ze 7. B a třetí místo získal Filip Karásek z 5. B.  Všem dětem děkujeme za účast a těšíme se na další ročník soutěže, kde opět uvidíme, jaké úžasné nápady a dovednosti naše děti mají.