Aktuálně
28. června 2026

Školní výlet 2. B

V úterý jsme se vypravili do ZOO v Děčíně. Od pana průvodce jsme se dozvěděli mnoho zajímavého. Třešničkou na dortu byl medvěd Bruno a jeho kousky, které se naučil i poutavé vyprávění pana ředitele, který nám ochotně ukázal i zázemí ZOO. Ani se nám nechtělo domů! Výlet jsme si opravdu pěkně užili!