Aktuálně
28. června 2026

Prosinec v 1.A

V předvánočním období si žáci z 1.A pozvali do školy rodiče, aby jim předvedli, co se během 3 měsíců ve škole naučili. A že toho bylo… Žáci předvedli pásmo říkanek, písniček, pohádek a tanečků, jejich snahu rodiče ocenili velkým potleskem. Vystoupení bylo spojeno s předáváním Slabikáře, nechyběl dort a přípitek, jak to na každé správné oslavě má být.

Při návštěvě v Marstafitu si užili nádhernou světelnou show, která navodilo kouzlo Vánoc.

Děti nezapomněly ani na vánoční nadílku pro zvířátka. Při procházce parkem jim nachystaly různé dobroty – jablíčka, mrkev, oříšky a semínka. Jen kachny a labutě zklamaly, na hostinu se totiž nedostavily…   Tak snad příště.

Teď už děti netrpělivě očekávají příchod Ježíška a zasloužené prázdniny.

Foto zde