Prosinec nám nastal,
krásný čas přichystal.
Všichni už se těší,
Mikuláš, čerti a hlavně děti!
Všechny se moc snažily,
veselá vystoupení si připravily,
ať to byl zpěv nebo tanec,
zábavy byl vskutku ranec.
Proběhlo i zkoušení,
čerti byli nadšení.
A Mikuláš a andělé?
Ti se blahem vznášeli,
jak se děti činily.
Vše proběhlo hladce a teď- sláva, těšíme se na Vánoce.
Za tak pěkný den,
velké díky všem!!!
Foto zde