V pátek 29.5. jsme se 4.B úspěšně zvládli závěrečné zkoušky na dopravním hřišti v Litoměřicích. V říjnu jsme se seznámili s vybavením jízdního kola a s praktickými jízdami na dětském hřišti, v únoru s pravidly silničního provozu a dnes jsme absolvovali test a jízdy.
Vše jsme zvládli na výbornou, obdrželi jsme průkaz cyklisty a můžeme vyrazit na silnici. Tak hodně radosti z bezpečné jízdy na kole!
Foto zde