Žáci 1.A se letos zapojili do charitativní akce Krabice od bot. Tato akce si klade za cíl přinést radost a světlo do životů dětí, které nemají tolik příležitostí zažít vánoční kouzlo. Děti svými dárky naplnily 3 krabice, dvě pro dívky a jednu pro chlapce ve věku 6 – 7 let. Jejich vánoční dárky určitě udělají radost dětem v nouzi. Poděkování patří všem, kdo se do této akce zapojili. Foto zde