V období Adventu netrpělivě očekáváme příchod Mikuláše, čertů a andělů. Každý od nich očekává něco jiného. Děti sladkosti a drobné dárečky, rodiče a učitelé chvilkové zkrocení rozpustilých ratolestí.
Některé třídy našeho prvního stupně zvolily úplně jiný level, a to návštěvu opravdického pekla na roudnickém zámku. Kdo se těšil, že je v pekle teplo a mají tam něco dobrého na zub, ten byl hodně zklamaný. Čertům tam totiž sněžilo. Museli jsme tedy projít zámkem a v komnatách splnit pekelné i nebeské úkoly. Díky tomu jsme získali kouzelné předměty a porazili zlo.
Setkání s opravdickými pekelníky, včetně samotného Lucifera, pro nás bylo dobrým tréninkem, takže teď už nás nic nezaskočí.
Foto zde .
Mgr.Bc. Šárka Filipová