Aktuálně
28. června 2026

Ekologie v novém školním roce

Jako v minulých letech, tak i v tomto školním roce nezapomínáme na šetrný přístup k přírodě, která nás obklopuje.

Ve škole se o něj snažíme alespoň tím, že přemýšlíme, kam odložíme popsaný papír, obal od školního mlíčka, plastovou lahev od právě dopitého nápoje. Na všech chodbách jsou nádoby na tříděný odpad.

V rámci soutěže Recyklohraní  i nadále ve škole sbíráme do zelených krabic baterie.

V průběhu měsíců září a října jsme se zapojili do sběru drobných elektrospotřebičů, a proto pokud máte doma žehličku, rádio, toastovač, které už nechtějí být domácími pomocníky, nebuďte pohodlní a přineste je do školních červených popelnic.

Děkujeme, pokud se i vy přidáte😊