V předvánočním období si žáci prvních tříd užili návštěvu libochovického zámku. V krásně vyzdobených komnatách se seznamovali s tradicemi spjatými s obdobím adventu, s postavami, které nás tímto obdobím provázejí. A tak už ví, kdo je Ambrož, kdy chodí Barbora, kdo byl Mikuláš a na co v domech dohlížely Lucky. Mohli se inspirovat různými ozdobami, kterými byly vyzdobeny vánoční stromečky a další dekorace. Dostali se i do pekla, ale naštěstí byli čertíci ještě rozespalí, takže neměli sílu řešit prohřešky zlobilů. V tvořivé dílničce si vyrobili sněhuláka, protože skutečného si asi ještě dlouho nepostaví… Teď už společně odpočítávají dny do vánočních prázdnin. Foto zde