Ve čtvrtek 26. 9. jsme vyjeli za poznáním života zvířátek z různých koutů světa. Při procházení kolem venkovních výběhů nebo vnitřních prostorů teplomilnějších živočichů jsme se dozvěděli mnoho zajímavých informací. Nafotili i natočili jsme si hodně obrázků zvířátek. Odpovídali jsme na záludné otázky od paní veterinářky. Obdivovali jsme velké slony, žirafy a hrochy. Zajímavé byly gorily, orangutani a lemuři. Nebezpečně vyhlížející byl lední medvěd. Roztomilí byli lachtani, tučňáci, vydry a panda červená. V ZOO bylo krásně, ale rychle to tam uteklo. Těšíme se na další zajímavé výlety.